taśmy

Ogromnym atutem taśm jest bardzo duża elastyczność, toteż problemy związane z małymi średnicami rolek, częstotliwością przegięć i prędkością pracy transporterów dla taśm FABREEKI nie istnieją. Co więcej, wiele z nich posiada bardzo dużą odporność na ścieranie, uszkodzenia, chemikalia, wodę oraz wysoką,jak i bardzo niską temperaturę. Wśród jej asortymentu znajdą Państwo także wysokiej jakości taśmy łukowe.

FABREEKA wykonuje również taśmy ze specjalnymi, wielokrotnie nietypowymi strukturami powierzchni: profilami, bardzo wysokimi lub dodatkowo wzmocnionymi zabierakami i falą boczną. Wszystkie aplikacje są mocowane metodą indukcyjną, toteż nie występuje zjawisko częściowego odrywania się ich lub gromadzenia produktów w szczelinach pomiędzy taśmą a aplikacjami. Na uwagę zasługuje także fakt, że wybrany przez Państwa profil FABREEKA położy na każdy typ taśmy. Słowem, typ profilu nie jest przypisany do jednego tylko typu taśmy.

FABREEKA stosuje różnorodne metody łączenia. Na przykład za pomocą gorącego klejenia: połączenia palcowe (tzw. zyg-zag) oraz czołowo-proste, jak również z powodzeniem stosuje zapinki mechaniczne typu Anker czy Alligator.Produkty FABREEKI - m.in. za sprawą rozwiązywania przez holenderskich inżynierów problemów technicznych występujących u klienta oraz wykonywaniem taśm na indywidualne, wielokrotnie nietypowe zamówienia - znajdują uznanie na wielu rynkach zagranicznych, głównie USA, Kanady, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec i oczywiście Holandii. Poza tym FABREEKA cieszy się powodzeniem wśród klientów, gdyż w kontaktach z nimi stosuje określone zasady. Są to: rzetelność, porozumienie i jakość.

Kontakt

EURO TRADE
TECHNOLOGY Sp. z o.o.


Piła 64-920,
ul. Jana Styki 8
tel +48 67 213 71 83
fax +48 67 215 11 79
kom. +48 606 317 869

ett@ettsales.pl

Copyright © 2007 Euro Trade Technology sp. z o.o. - All Rights Reserved